Футбольний клуб
Попередній матч |
Наступний матч |
21 вересня |
28 вересня |
Хмелиська - Полупанівка |
Поділля - Хмелиська |
3 |
1 |
1500 |
Чемпіонат району з футболу (друга група)
Турнірна таблиця
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
Мр |
О |
1 |
Росохуватець |
17 |
12 |
3 |
2 |
48 |
16 |
32 |
39 |
2 |
Хмелиська |
17 |
12 |
1 |
4 |
52 |
20 |
32 |
37 |
3 |
Кам`янки |
16 |
12 |
1 |
3 |
33 |
11 |
22 |
37 |
4 |
Токи |
16 |
11 |
1 |
4 |
49 |
21 |
28 |
34 |
5 |
Колодіївка |
16 |
7 |
1 |
8 |
37 |
31 |
6 |
22 |
6 |
Поділля |
16 |
6 |
4 |
6 |
34 |
36 |
-2 |
22 |
7 |
Нове Село |
16 |
7 |
0 |
9 |
26 |
37 |
-11 |
21 |
8 |
Іванівка |
15 |
5 |
2 |
8 |
21 |
33 |
-12 |
17 |
9 |
Полупанівка |
16 |
3 |
4 |
9 |
25 |
44 |
-19 |
13 |
10 |
Богданівка |
16 |
3 |
1 |
12 |
19 |
55 |
-36 |
10 |
11 |
Скорики |
17 |
2 |
0 |
15 |
18 |
58 |
-40 |
6 |
Розклад матчів та результати
Друге коло
18-й тур
29 червня
Кам'янки - Іванівка - +:-
Богданівка - Россоховатець 1:3
Хмелиська - Полупанівка 3:1
Колодіївка - Поділля 0:2
Нове Село - Скорики +:-
17-й тур
22 червня
Росоховатець - Кам'янки 2:0
Скорики - Богданівка -:+
Полупанівка -Колодіївка 2:3
Поділля - Токи 1:7
Іванівка - Хмелиська 1:6
16-й тур
7 вересня
Богданівка - Нове Село 1:0
Колодіївка - Іванівка перенесено
Токи - Полупанівка 3:3
Кам'янки - Скорики +:-
Хмелиська - Росоховатець 2:3
15-й тур
31 серпня
Скорики - Хмелиська -:+
Нове Село - Кам'янки 0:1
Росоховатець - Колодіївка 3:1
Полупанівка - Поділля 1:0
Іванівка - Токи 1:3
14-й тур
24 серпня
Кам'янки - Богданівка +:-
Поділля - Іванівка 4:1
Токи - Росоховатець 1:2
Колодіївка - Скорики 5:2
Хмелиська - Нове село 5:2
13-й тур
17 серпня
Богданівка - Хмелиська 0:3
Росоховатець - Поділля 0:0
Іванівка - Полупанівка 5:0
Скорики - Токи 0:3
Нове Село - Колодіївка 2:1
12-й тур
10 серпня
Росохуватець - Полупанівка 5:0
Хмелиська - Кам'янки 1:2
Колодіївка - Богданівка 5:1
Поділля - Скорики 4:1
Токи - Нове Село 2:0
Перше коло
11-й тур
27 липня
Іванівка -Росохуватець 0:3
Токи - Богданівка 6:1
Колодіївка - Кам'янки 0:2
Полупанівка - Скорики +:-
Поділля - Нове Село 2:4
10-тур
20 липня
Скорики - Іванівка 1:2
Кам'янки - Токи 1:2
Хмелиська - Колодіївка 2:1
Нове Село - Полупанівка 4:2
Богданівка - Поділля 1:3
9-й тур
13 липня
Поділля - Кам'янки 2:2
Полупанівка - Богданівка 4:4
Токи - Хмелиська 2:1
Росохуватець - Скорики 3:2
Іванівка - Нове Село 3:1
8-тур
6 липня
Колодіївка - Токи 1:2
Нове Село - Росохуватець 0:7
Хмелиська - Поділля 5:0
Кам'янки - Полупанівка 2:1
Богданівка - Іванівка 2:1
7-й тур
29 червня
Іванівка - Кам'янки 1:2
Россоховатець - Богданівка 8:0
Полупанівка - Хмелиська 2:5
Поділля - Колодіївка 6:0
Скорики - Нове Село 1:2
6-й тур
22 червня
Кам'янки - Росоховатець 2:1
Богданівка - Скорики 1:4
Колодіївка - Полупанівка 5:1
Токи - Поділля 7:0
Хмелиська - Іванівка 0:1
5-й тур
15 червня
Нове Село - Богданівка 4:1
Іванівка - Колодіївка 1:1
Полупанівка - Токи 2:0
Скорики - Кам'янки 0:7
Росоховатець - Хмелиська 0:0
4-й тур
8 червня
Хмелиська - Скорики 5:0
Кам'янки - Нове Село 2:0
Колодіївка - Росоховатець 1:2
Поділля - Полупанівка 2:2
Токи - Іванівка 6:1
3-й тур
1 червня
Богданівка - Кам'янки 0:1
Іванівка - Поділля 1:1
Росоховатець - Токи 5:0
Скорики - Колодіївка 2:4
Нове село - Хмелиська 2:4
2-й тур
25 травня
Хмелиська - Богданівка 6:3
Поділля - Росоховатець 5:0
Полупанівка - Іванівка 0:2
Токи - Скорики 5:1
Колодіївка - Нове Село 5:1
1-й тур
18 травня
Полупанівка - Росохуватець 1:1
Кам'янки - Хмелиська 0:1
Богданівка - Колодіївка 0:4
Скорики - Поділля 4:2
Нове Село - Токи 1:0